Rubriky
EuroSkills Graz 2021

Registrace on-line

EuroSkills 2021 je mezinárodní akce. Z bezpečnostních důvodů a v souladu se směrnicemi COVID-19 musí být proto všichni návštěvníci bez výjimky zaregistrováni. Registrace je nutná také pro vysledování kontaktů v případě nákazy COVID-19.

•    Registrace je bezplatná.

•    Zvolte čas vstupu – různé časové intervaly umožňují efektivní koordinaci počtu návštěvníků EuroSkills 2021 tak, aby se v místě konání soutěže nacházel ve stejnou dobu pouze určitý počet návštěvníků. Pokud chcete v místě konání soutěže strávit celý den, zaregistrujte se na všechny tři časové sloty online.

•    Vstupenku si můžete přinést vytištěnou nebo ji u vstupu předložit v elektronické podobě na mobilním telefonu. Registrace je možná i těsně před návštěvou – pokud není dosaženo maximálního počtu návštěvníků, je registrace návštěvníků možná kdykoli krátce před akcí.

•    Zrušení rezervace – nebudete-li se moci akce zúčastnit, prosíme,  abyste svou rezervaci zrušili e-mailem do 20. září 2021. Umožníte tím návštěvu akce dalším zájemcům.  Nevyužitá vstupenka propadne krátce po čase zvoleného vstupu bez možnosti pozdějšího uplatnění.

•    Pokud po registraci neobdržíte potvrzení, kontaktujte tým EuroSkills 2021 na adrese accrediation@euroskills2021.at.